Saapuvan ja lähtevän liikenteen yhteystiedot

Sataman osoite on Lapaluodontie 342, 92180 Raahe

Port_Of_Raahe_Hooli_Stevedoring.jpg

Tavaran vastaanotto ja lastinkäsittelytyöt Lapaluodossa

Työnjohto, Hooli Stevedoring Oy (Satamatalo)
+358 40 658 3254

Lastinkäsittely, kontituspalvelut ja tarjouspyynnöt

HOOLI STEVEDORING OY

Stevedoring Manager, Supervisor/Ahtauspäällikkö
Mikko Valtanen
+358 40 168 3779
mikko.valtanen@hooli.fi

Service Manager, Coordinator
Leena Mustonen
+358 50 315 8125
leena.mustonen@hooli.fi

Managing Director / Toimitusjohtaja
Ari Hooli
+358 400 695 518
ari.hooli@hooli.fi

Technical Director / Tekninen johtaja
Kimmo Hooli
+358 400 893 286
kimmo.hooli@hooli.fi

Nosturipalvelut
LiftLink Oy

Laivanselvitys

Laivojen aikataulut ym. laivaliikenteeseen liittyvät tiedot Raahen satamassa
+358 20 592 3890transportation.agency@ssab.com

Linjaliikenne ja lastitilan varaukset

Oy AtoB@C Shipping AB
finland.atob@c-shipping.se
Ari Hurula
+358 400 682 412 | ari.hurula@c-shipping.se

Logistics Coordinator Piia Tirkkonen
+358 8 220 281, +358 40 486 8670piia.tirkkonen@c-shipping.se | fax: +358 8 220 276

Forwarder Minna Leskinen
+358 40 832 4247minna.leskinen@c-shipping.se | fax: +358 8 220 276

Supercargo Mikko Koutonen
+358 50 343 9488mikko.koutonen@c-shipping.se | fax: +358 8 220 276